fojty

horoskopy,čarodějnictví,magie...
Všechny moje stránky

Photoshop Ostrava Grafika
Magie Hubneme Obrázky
Rámečky

Past na milence

Staré anglické kouzlo pro získání vzhlédnutého milence.

Potřeby:Růžová svíčka a špendlík, proužek papíru. Červená, zelená a bílá stuha,kousek brslenového dřeva může být i vrbového.

Postup:Zaříkaní vysněného milence či milenky prováděj v páteční noci při svitu měsíce. Před svým vnitřním zrakem si vybav jeho (její) podobu a dej mu (jí) magické jméno. Toto pak vryj špendlíkem do svíčky. Své jméno napiš na proužek papíru, ten omotej stuhami a přitom mysli na svoji lásku. Vystav svíčku, brslen (vrbu) i papír zabalený ve stuhách měsíčnímu světlu a požádej Venuši, aby jim požehnala. Svíčku postav a zapal ji. Pak se soustřeď na její plamen a představuj si sebe a svoji lásku, jak se držíte za ruce. Omotej stuhy z papírem okolo brslenu, zatím co hořící svíčka stravuje vryté magické jméno tvé lásky. Kapajícím voskem pak zapečeť a uchyť oba konce stuhy k brslenu. Ten měj při sobě celou noc. Na druhý den stuhy rozplet, tak osvobodíš kouzlo a přivoláš lásku.

Tradičně předly vlnu hlavně svobodné dívky, a to na vřetenech z brslenu. Kulatý kámen s otvorem uprostřed byl umístěn na konec vřetena, aby bylo udržováno v chodu, což navazovalo asociaci mileneckého páru. Místo brslenu lze stejně dobře využít i vrbu. Zaříkadlo k přilákání vyhlédnutého milence by se mělo vyslovovat v pátek, což je zasvěcený den Venuši, bohyni lásky, a při dorůstajícím měsíci, aby jeho síla byla největší.

Magická růže

Staré germánské kouzlo k získání muže nebo ženy svých snů

Potřeby:Červená a bílá růže, svitek papíru, pramínek tvých vlasů a kousek růžové stuhy.

Postup:Obstarej si červenou a bílou růži; neměly by být plně rozkvetlé. Nejvhodnější jsou klasické odrůdy se sytou vůní, jako například "Paní Hardyová" u růží bílých nebo "Kardinál Richeliu" u růží červených. Na svitek papíru napiš, jaký by měl být vysněný milenec (milenka). Svitek pak omotej kolem pramínku svých vlasů. Vezmi obě růže a rozřízni je napůl. Potom k sobě přilož polovinu červené a polovinu bílé růže, se svitkem papíru a loknou vlasů vloženou doprostřed. Obě poloviny pak svaž růžovou stuhou dohromady, každou z nich polib a vlož je do plynoucí vody, například do potoka. Zbylé dvě poloviny růží ulož do země a popros Venuši, aby tvému kouzlu požehnala.

"Venuše, prosím tě,přived' mi milence, obdařeného vřelostí, vtipem a smyslností."

Žádné komentáře