fojty

horoskopy,čarodějnictví,magie...
Všechny moje stránky

Photoshop Ostrava Grafika
Magie Hubneme Obrázky
Rámečky

Panenka voo-doo

Nejdřívě bych chtěla upozornit, že to co provedete ostatním se vám jednou vrátí.

Woo-doo není žádná legrace a ten kdo si z toho dělá legraci, ať si to radči ani nečte.

Čarovné WOO-DOO svou mocí a mnohými tajemstvími se od dávných dob vepsalo do podvědomí většiny lidí jako specifický druh černé magie. Ano, je to tak... opravdu onou velmi mocnou magií je... Většina lidí je ale mylného názoru, že jde pouze o výsadu několika málo černošských sekt, což není ani v nejmenším pravda. Po celém světě je plno vyznavačů tohoto tajemného obřadu… Takže - nebudu zdržovat zbytečnými popisy - a zde je onen slíbený první z mnoha návodů:

Napřed je třeba vytvořit malou postavičku

Nejlépe je ulomit zelené větévky - zelené proto, že je v nich ještě živá míza. A - jak budou postupně pak sesychat, sesychat bude i tvá oběť… Připrav si dále černý bavlněný hadřík, který natrhej na pět částí. Z jedné utvoříš kouličku - hlavu, do které vložíš první klacík - krk, trup. Černou nití pak omotáš kolem krku. Motej proti směru hodinových ručiček. Pak přiložíš další klacík křížem - a omotáváním kolem vytvoříš ruce a tělo. Ze dvou posledních, které budou přiloženy podél trupu - tak, aby větvička "trupová" byla uprostřed - přimotáním a omotáním vytvoříš nohy. Dbej však na to, aby "ruce" ani "chodidla" nebyly zakončeny látkou - ať nic nebrání jeho životní síle v úniku…

A nyní přichází první kouzlo:

Čím víc "něčeho" přímo z obmýšleného či jen od něho - v loutce alespoň částí bude přítomno, tím lépe. Jistě nemusím mnoho napovídat…(vlas, kousek nehtu... cokoliv). To "cosi" položte na malý kousek papíru, zabal a na plochém kameni spal. Získaným popelem pak zasypeš později vytvořené "rány". Ale i když nebudeš nic mít, věř, že i tvé myšlenky, cílené na dotyčnou osobu, mají své vydatné kouzlo. Nyní hotovou loutku zabal do čistého bílého plátna, ulož do tmavého kouta a počkej na noc. Dobré je připravit si ještě proutěný věnec (upletený z tenkých větviček), který pak dáš kolem figurky. Vytvoří se jím kruh, ve kterém všechny své magické síly spoutáš a nasměruješ jen a jen do jednoho určitého místa.

Před samotným obřadem musíš mít připraveno ještě následující:

Jednu čistou, ještě nepoužitou svíci - nejlépe je černá. Nemáš-li černou, zabal ji alespoň do poloviny do černého papíru; dále potřebuješ kus plochého dřeva - (v žádném případě nic umělého!) nebo větší plochý kámen. Ten lze nahradit dlažbou. Na to pak položíš onen věnec z proutí, doprostřed něj polož loutku a zapal svíci.

Pak vezmi něco ostrého - jehlu, špendlík… a zvolna vbodni - buď přímo do části těla, kam směřuješ své přání ohledně jeho trápení, nebo jen symbolicky do srdce, do hlavy.

A přitom opakuj: "aby tě srdce bolelo (stejně jako mě)… aby tvoje hlava byla plná trápení…(stejně jako má)" Pak každou ránu zasyp oním připraveným popelem a navrch zakápni voskem ze svíce - aby tvůj zásah byl opravdu jištěn. Při každém vbodnutí opakuj zaklínadlo.

Nakonec loutku opatrně znovu zaviň do onoho plátna a ulož zpět do kouta; ale musí to být někde, kde ji nikdo nenajde. Počet bodnutí - případně vbodnutých jehel - není omezen, můžeš postupně přidávat… Vždy však za noci, svitu oné svíce a s oněmi zaklínadly. Postup můžeš opakovat po dobu jednoho týdne. Do deseti dnů by se tvé oběti mělo přitížit…


Poslední komentáře
06.05.2008 16:41:02: smiley${1}
23.04.2008 17:21:03: XXX:radím ti si s voo-doo nezahrávat nebo špatně skončíš!!!A to mi věř!!!!smiley${1}smiley${1}
04.06.2007 00:04:20: Chtěl bych se zeptat autora, jestli tento článek četl, nebo jestli je to pouze výmysl jeho fantazie,...